Projekt "Tablet od srdce"

29. 04. 2020

Uvědomujeme si, že státem nařízená opatření jsou nepříjemná pro naše uživatele, stejně jako pro Vás, jejich blízké, kdy všem chybí tolik potřebná komunikace.

Jak jste mohli zaznamenat v médiích, společnost Philip Morris ČR a.s. ve spolupráci s Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR a Nadací Charty 77 spustila, za přispění dalších partnerů (Mall.cz, Vodafone a deník BLESK), unikátní projekt „Tablet od srdce“.

Díky němu a daru, který jsme skrze něj obdrželi, jsme nyní spustili audiovizuální komunikaci prostřednictvím digitálního tabletu, který je nyní v našem zařízení k dispozici.

Tablet obsluhuje sociální pracovník a je v provozu denně od 9:00 do 15:00 hod. Spojení je možné navázat prostřednictvím Vašeho mobilního telefonu, tabletu, nebo počítače přes aplikaci WhatsApp, https://www.whatsapp.com/download).
Hovory a videohovory WhatsApp využívají internetové připojení. K dispozici je audio i video přenos, můžete také posílat rodinné fotografie a pozdravy, které rádi předáme :-)

Telefonní číslo tabletu, se kterým se můžete spojit výhradně prostřednictvím aplikace WhatsApp (na toto číslo nevolejte běžným telefonním hovorem, nikam se nedovoláte) je 775 887 621 nebo 775 893 687.

Sociální pracovník po předchozí domluvě na konkrétním dnu a hodině dopomůže k navázání komunikace mezi Vámi a uživatelem.

Věříme, že uvítáte a oceníte tuto možnost spojení s Vašimi blízkými.