Aktuální informace z S - centra Hodonín

27. 10. 2020
Přinášíme opět nové informace a to pozitivní zprávy. U dvou zaměstnanců končí domácí karanténa, jeden uživatel nám zůstává do pátku v izolaci.
Stále klademe důraz na prevenci, všichni zaměstnanci i uživatelé zůstávají na svých odděleních a nepotkávají se s druhými z jiných oddělení. Probíhá měření teploty u všech uživatelů i zaměstnanců a platí stále přísná hygienická nařízení. Všichni zaměstnanci po celou pracovní dobu používají FFP2 respirátory. Pokud bude uživatel testován pozitivně nebo se zhorší jeho zdravotní stav ihned informuje kontaktní osobu obvodní lékař.
Na odděleních a na zahradě probíhají aktivizace v menších skupinkách a individuálně na pokojích. Probíhají videohovory, které jsou stále více oblíbené. Děkujeme za předávání balíčků svým blízkým na recepci a za dodržování našich doporučení.
Kolektiv všech zaměstnanců zaslouží velké díky za jejich osobní odpovědnost při dodržování přísných hygienických opatření a za jejich obětavou práci, díky které můžeme i nadále zajistit kvalitní péči o Vaše blízké.👍🥇🌷