Pořádané akce - 2012 - 9. října - Den otevřených dveří

Naše zařízení se připojilo k celostátní akci, kterou vyhlásila Asociace poskytovatelů sociálních služeb spolu s Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR. V rámci „Týdne sociálních služeb ČR“ otevírají dveře svých zařízení různé sociální služby, aby široké veřejnosti ukázali podporu života občanů v nepříznivé sociální situaci a kvalitu služeb, které uživatelům nabízejí. Proto se i u nás v S – centru Hodonín konal v úterý 9. října Den otevřených dveří, který jsme spojili s 10. výročím otevření našeho zařízení.

 

Po celý den byl připraven bohatý program v atriu, kde se mimo jiné uskutečnila vernisáž fotografií „Domov včera a dnes.“ Výrobky našich uživatel byly ke zhlédnutí a k prodeji ve stánku. Každý návštěvník si také mohl otestovat paměť.

V knihovně byla nainstalována výstava výrobků našeho uživatele pana Stanislava Purketa. Na zahradě byl pro děti připraven skákací hrad.

Každou hodinu se pro veřejnost konaly prohlídky našeho zařízení.

Dopoledne se představili naši uživatelé se svým vystoupením, k tanci a zpěvu pak zahráli manželé Procházkovi. Odpoledne zatančily děti z Dětského národopisného souboru Pomněnka doprovázeny Neoveskou cimbálovou muzikou, která nás nadále provázela celým odpolednem. O malou vsuvku se postaral Mužský pěvecký sbor z Dubňan. Celý den ukončila Mše svatá v naší kapli.

Všem účinkujícím děkujeme za krásná vystoupení.

« Všechny pořádané akce v roce 2012